Gembird Optical Mouse MUS-3B-01 USB, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 190 mm |
| Brutokaal | 0.1 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 40 mm |
| Brutolaius (mm) | 130.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connection type | USB |
| Ergonoomiline disain | Compact & lightweight design Plug & Play - no drivers required No mouse pad required |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 580 mm |
| Gross height master carton | 300 mm |
| Gross width master carton | 420 mm |
| Kaal | 69 g |
| Kogus pakendis | 60 pc(s) |
| Liikumise resolutsioon | 1000 DPI |
| Maht (m3) | 0.000988 m |
| Net weight master carton | 6 kg |
| Netokaal | 0.052 kg |
| Number of buttons | 3 NULL |
| Paber/Papp | 20.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 28.00 g |
| Producer product family | Optical Mouse |
| Producer product name | MUS-3B-01 |
| Seadme tüüp | Optical mouse |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.05 kg |
| Tare weight master carton | 0.731 kg |
| TI kaal (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Type of battery | Battery |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: gembird optical mouse mus-3b-01 usb, black, mus-3b-01, gembird, hiired



